pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • 31 maja 2020
  • wyświetleń: 9429

[WIDEO] Sebastian Riedel & Bartek Miarka - zapis koncertu w PCKulu

Piątkowe wieczory możecie spędzać przy dobrej muzyce na żywo prosto z Pszczyńskiego Centrum Kultury! Wspólnie z PCKulem oraz pszczyńską telewizją pszczyna.tv zapraszamy na serię "Muzycznych piątków online".

W piątek, 29 maja, mogliście usłyszeć na żywo koncert Sebastiana Riedla w duecie z Bartkiem Miarką. To pierwszy z koncertów, które proponujemy w ramach "Muzycznych piątków online". Muzycy spotkają się z Wami za pośrednictwem kanału pszczyńskiej telewizji pszczyna.tv w serwisie YouTube.

Sebastian Riedel od kilku lat mieszka na terenie gminy Pszczyna. To lider zespołu Cree, znakomity gitarzysta i wokalista blues-rockowy, syn Ryszarda - lidera zespołu Dżem. Bartek Miarka - wirtuoz gitary, współpracujący m.in. z amerykańskim bluesmanem Carlosem Johnsonem, od ubiegłego roku członek zespołu Cree.

Zapis koncertu: Sebastian Riedel & Bartek Miarka!

Cykl zatytułowany "Muzyczne piątki" składa się z pięciu koncertów. Wystąpią w nich:  • sPolish Radio - 5 czerwca
  • Hard Rockets - 12 czerwca
  • Moonlight Band - 19 czerwca
  • now - 26 czerwca


Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21:00. Można je obejrzeć na stronie głównej portalu pless.pl i kanale pszczyńskiej telewizji pszczyna.tv na YouTubie.

Organizatorami wydarzenia są Pszczyńskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Pszczynie, pszczyńska telewizja internetowa pszczyna.tv oraz portal pless.pl. Koncerty odbywać się będą pod patronatem burmistrza Pszczyny.

- To kolejne wydarzenia kulturalne, na które chciałbym Państwa serdecznie zaprosić. Ze względu na pandemię z wielu tegorocznych imprez musieliśmy zrezygnować. Równocześnie przygotowujemy taką ofertę, która będzie bezpieczna dla występujących oraz publiczności. Niebawem poinformuję o kolejnych inicjatywach - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Muzyczne piątki - Sebastian Riedel

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.