pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 26 maja 2020
  • wyświetleń: 9949

Sześć kolejnych zakażeń w powiecie. Jest też czwarty ozdrowieniec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Sześć nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem - to dane z ostatniej doby, przekazane przez tyski Sanepid. Wirusa wykryto w próbkach pobranych od czworga mieszkańców gminy Pszczyna (dwóch kobiet oraz dwóch mężczyzn), a także mężczyzny i kobiety z gminy Pawłowice.

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 332 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Aktualnie w trakcie leczenia/izolacji jest 325 osób.

Tyski Sanepid poinformował o czwartym ozdrowieńcu - walkę z wirusem wygrał mieszkaniec gminy Pawłowice. Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych objętych jest 1088 mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Grafika 26.05

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj