pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 7247

[WIDEO] Barbara Broda-Malon w akcji #hot16challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj

Pokrzepiający kawałek na rzecz służby zdrowia w ramach #hot16challenge2, zarapowała w swoim indywidualnym stylu także Barbara Broda-Malon. Wsparł ją raper Bosski Roman. Wśród nominowanych przez artystkę znaleźli się m.in. Wojciech Cugowski i Bartosz Gajda - były członek kabaretu Łowcy. B.Barbara Broda-Malon to wokalistka, aktorka, lektor, i pedagog śpiewu. Jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach i certyfikowanym mentorem wokalnym Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych Natural Voice Perfection. Jest także nauczycielką śpiewu i rehabilitantem głosu w swoim Studiu Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless".

Broda-Malon nominowała do szczytnej akcji Agę Adamczewską, Michalinę Sosnę, Wojciecha Cugowskiego i Bartosza Gajdę.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy, Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne muzyczne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj