Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 7273

GIZD - nowy, zabawkowy sklep na pszczyńskim rynku!

Artykuł sponsorowany:

GIZD to nowo otwarty sklep z zabawkami na pszczyńskim rynku. W ofercie sklepu znajdziecie zabawki drewniane, edukacyjne, rozwojowe, sensoryczne, nietypowe pluszaki, zestawy kreatywne, duże bańki mydlane, slime, pomoce terapeutyczne oraz tradycyjne zabawki.

Sklep Zabawkowy GIZD - Pszczyna, Rynek 11


Oferta sklepu jest wszechstronna, artykuły dla dzieci już od 1 miesiąca życia. Nietypowe zabawki jakie możecie u nas znaleźć to m.in. tablice edukacyjne, deski do balansowania, gry zręcznościowe, drewniany bujak motoryczny.

Na zamówienie robimy również metryczki urodzenia ze zdjęciem dziecka (idealny prezent na chrzest lub roczek). W ofercie są również pomoce terapeutyczne takie jak logiczne układanki, maty sensoryczne tzw. ścieżka zdrowia, różnego rodzaju zabawki motoryczne oraz sensoryczne zestawy kreatywne.

Nasz cel to edukacja poprzez zabawę.

Zabawki można zamówić również poprzez sklep internetowy www.zabawkigizd.pl z odbiorem osobistym, jednak na miejscu w sklepie stacjonarnym znajdziecie Państwo większy wybór.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z nowościani, promocjami i konkursami. Fb: Gizd-nietypowy sklep z zabawkami i pamiątkami.

Oferujemy możliwość przetestowania zabawek na miejscu oraz jako niespotykaną atrakcję zamknięcie w bańce mydlanej.

Przyjdź do Nas - sprawdź!

Sklep Zabawkowy GIZD

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 11

kom. 533739393