pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 2662

Wizyta w ratuszu tylko w sprawach pilnych. Jak funkcjonuje Urząd?

Na terenie gminy Pszczyna odnotowuje się coraz więcej potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W związku z tym burmistrz apeluje, by wizytę w Urzędzie Miejskim umawiać telefonicznie.

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszej gminy koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję, by do Urzędu Miejskiego w Pszczynie przychodzić wyłącznie w sprawach pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa.

Przed przyjściem do Urzędu Miejskiego zalecam umówić wizytę telefonicznie z pracownikiem merytorycznym, co pozwoli na sprawniejszą obsługę. Telefony i adresy mailowe są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie www.pszczyna.pl w zakładce Urząd Miejski.

Przed wejściem do budynków urzędu w godzinach pracy znajdują się specjalne skrzynki, do których można wrzucać korespondencję skierowaną do Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Zalecam, aby wszelkie płatności realizować przy pomocy bankowości elektronicznej oraz innych dostępnych metod. W przypadku braku takiej możliwości kasa urzędu będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 14.00 i w piątek od 8.00 do 13.00.

Bezpośrednia obsługa mieszkańców będzie się odbywała w wydzielonej części budynków z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Wewnątrz urzędu obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych i zastosowania dwumetrowego dystansu. Każdy jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. Dozowniki z płynami do dezynfekcji znajdują się przy wejściach do urzędu.

Ilość klientów obecnych na terenie urzędu będzie dostosowana do zapewnienia wszystkim bezpiecznych warunków obsługi.


Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.