pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 6594

Raport z kopalni JSW: 1257 zakażonych w Pniówku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od wczoraj w kopalni Pniówek w Pawłowicach zanotowano 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Raport z 24 maja: w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono 1386 przypadków zarażenia koronawirusem. Ogniskiem zarażeń jest Pniówek. W samym Pniówku zakażonych jest 1257 osób, 113 osób w Ruchu Zofiówka, 9 w kopalni Jastrzębie-Bzie, 4 osoby w kopalni Budryk i 3 w Ruchu Borynia.

Na kwarantannie przebywają 322 osoby. Dochodzenie do pełnych zdolności wydobywczych w kopalni Pniówek (sprzed 10 maja) będzie następowało stopniowo, w miarę powrotu do pracy zdrowych pracowników, po dwukrotnych badaniach na obecność Sars-CoV-2. Kopalnie JSW, w tym kopalnia Pniówek, na bieżąco realizują zamówienia kontrahentów. Terminowość, jakość i wielkość dostaw do odbiorców są na najwyższym poziomie.

23 maja w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej było 1353 przypadków zarażenia koronawirusem, a w samym Pniówku - 1224.

ar / pless.pl, źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa SA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj