pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 14575

23 nowe przypadki COVID-19 w powiecie. Wśród zakażonych są dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

U mieszkańców powiatu pszczyńskiego stwierdzono 23 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Wśród osób, u których wykryto wirusa jest dziewięcioro mieszkańców gminy Pawłowice (dwie kobiety oraz siedmiu mężczyzn), dziewięcioro mieszkańców gminy Pszczyna (w tym dwoje dzieci) oraz pięcioro mieszkańców gminy Suszec (jedna kobieta i czterech mężczyzn).

Od początku pandemii zakażenie stwierdzono u 290 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Aktualnie w trakcie leczenia/izolacji jest 286 osób.

W kwarantannie domowej przebywa 1045 mieszkańców powiatu pszczyńskiego, z czego 871 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych.

To dane przekazane przez tyski Sanepid.

Grafika 23.05

BM / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj