pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 5749

Miedźna nie otworzy jednak przedszkoli. Jest opinia sanepidu

Mając na względzie trudną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pszczyńskiego Grzegorz Gołdynia, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach poinformował, że otwarcie placówek dla dzieci i młodzieży uważa za niewskazane.

Informujemy Państwa, że placówki oświatowe na terenie naszej gminy pozostają zamknięte do 31.05.2020 r. Zaznaczam, że termin ten może jeszcze ulec zmianie, ze względu na dynamicznie przebiegający rozwój zachorowań.

Nie jest to łatwa decyzja. Bez względu na rozwiązania, które podejmę wiem, że nie zawsze spotkają się one ze społecznym zadowoleniem. Jednak najważniejsze dla mnie, a zapewne i dla Państwa, jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców - nas wszystkich.

Równocześnie informuję, że placówki oświatowe są przygotowane na wznowienie działalności, lecz w bezpiecznym dla wszystkich terminie.

Wszystkie szczegółowe informacje o dynamicznie rozwijającej się sytuacji znajdziecie Państwo w placówkach oświatowych. Prosimy o stałe śledzenie komunikatów i kontakt z placówkami oświatowymi.

Proszę o wyrozumiałość.

Z życzeniami zdrowia

Jan Słoninka

BM, źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.