pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 49438

Przedszkola gminne i edukacja w klasach I-III zawieszone do 31 maja

Przedszkola i oddziały przedszkolne oraz edukacja w klasach I-III zostaje zawieszona do 31 maja - taką informację podał wójt gminy Suszec w swoim komunikacie.

Komunikat Mariana Pawlasa, wójta gminy Suszec

Mając na względzie bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników szkół i przedszkoli i dużą liczbę nowych i nieprzewidywanych wcześniej zakażeń koronawirusem, a także osób będących na kwarantannach na terenie gminy i powiatu pszczyńskiego, na wniosek dyrektorów szkół i przedszkoli do 31 maja 2020 roku przedszkola i oddziały przedszkolne oraz edukacja przedszkolna w klasach I - III zostaje zawieszona. Dotyczy to również konsultacji na terenie szkoły dla uczniów klas VIII, z tych przedmiotów, z których w dniach 16 - 18 czerwca br. odbędą się egzaminy ósmoklasisty.

Nieprzewidywany wzrost zakażeń na terenie gminy zmusza nas do zachowania szczególnej ostrożności, mając na uwadze dobro całej wspólnoty.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej na naszym terenie, dalsze decyzje do końca roku szkolnego będą podejmowane z zachowaniem bezpieczeństwa i poprawą sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu pszczyńskiego.


Wójt Gminy Suszec
Marian Pawlas

BM / pless.pl
źródło: UG Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.