pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2020
  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 9533

Pszczyńscy przedsiębiorcy włączyli się w akcję "Piękno dla bohaterek"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

83 kupony w ramach akcji "PięknoDlaBohaterek" przekazali pszczyńscy i tyscy przedsiębiorcy z branży beauty kobietom pracującym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w Tychach.

Pszczyńscy przedsiębiorcy włączyli się w akcję "Piękno dla bohaterek"
Pszczyńscy przedsiębiorcy włączyli się w akcję "Piękno dla bohaterek" · fot. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o o


Kampania Społeczna #PięknoDlaBohaterek to ogólnopolska akcja zorganizowana przez przedstawicieli branży beauty na rzecz kobiet pracujących w służbie zdrowia. O to, żeby odbyła się w Tychach i Pszczynie z myślą o pracownicach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez, zadbała Joanna Galbierz, właścicielka jednego z tyskich salonów piękności. 83 kupony, zebrane dzięki hojności tyskich i pszczyńskich przedsiębiorców, zostały przekazane na ręce prezes szpitala Marioli Szulc.

- Jestem jedną z organizatorek, a zarazem koordynatorką działań na naszym terenie i przez cztery dni zbierałam bony które dziś zostają przekazane w podziękowaniu personelowi Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach za codzienne narażanie swojego zdrowia i życia w walce z COVID-19 - mówi Joanna Galbierz. - Zaangażowałam się, bo to akcja, dzięki której my, salony piękności, fryzjerskie, SPA, odnowy biologicznej i inne możemy podziękować bohaterkom walczącym o zdrowie i życie ofiar koronawirusa: lekarkom, pielęgniarkom, salowym, laborantkom i wszystkim pozostałym paniom pracującym w szpitalu.

- Bardzo dziękuję za ten piękny gest - powiedziała prezes Mariola Szulc odbierając pakiet bonów - Bohaterki, o których rozmawiamy, stanowią 80% zespołu naszego szpitala. To kobiety, które są piękne i chcą być piękne, dlatego taka forma podziękowania za pracę w czasie epidemii na pewno bardzo je ucieszy. O tym, kto otrzyma bon, zdecyduje losowanie, nad którym będzie czuwać powołana komisja. To najbardziej sprawiedliwy i przejrzysty sposób ich rozdziału.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj