pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2020
  • wyświetleń: 7815

Gitarzysta PIN mieszkający w Piasku wziął udział w #Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj

Sebastian Kowol to muzyk mieszkający w Piasku. Od 2005 roku działa na scenie muzycznej z zespołem PIN. Wcześniej grał w Golec uOrkiestra. Kilka lat temu pracował też jako instruktor gitary w pszczyńskim ognisku muzycznym. Teraz, jako muzyk, nie może grać tradycyjnych koncertów, ale jak wielu innych artystów wziął udział z zespołem PIN w akcji #hot16challenge2. Posłuchajcie jak rapują muzycy na co dzień tworzący pop-rocka.Klip zespołu PIN w ramach #hot16challenge2 powstał w Piasku, w Guitar Idea Studio. Zespół nominował do akcji lokalną grupę Koziguar.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy. Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne muzyczne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj