pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2020
  • 12 czerwca 2020
  • wyświetleń: 70964

[WIDEO, FOTO] Kino samochodowe w Pszczynie - pierwszy pokaz za nami

Kino samochodowe - formuła wymyślona w USA w latach 30. wraca do łask! Podobne seanse organizowane są w ostatnim czasie w całej Polsce. W Pszczynie pierwszym takim pokazem mogliśmy się cieszyć 11 czerwca. Na parkingu przed Pasażem Książęcym przy ul. Szymanowskiego obejrzeliśmy film John Wick 3.Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednak Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury ma dla nas coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Drugi seans odbędzie się już 5 lipca. Obejrzymy irański film "30 gramów" w reżyserii Saeeda Roustayia. Bilety już w sprzedaży.

Seans kina samochodowego w Pszczynie - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. sid / pless.pl


Filmy podczas kina samochodowego są wyświetlane na wielkim, profesjonalnym ekranie, a oglądamy je z siedzeń naszych samochodów. Dźwięk słyszymy w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość. Jednocześnie, wspierając lokalny biznes, możemy telefoniczne lub internetowo zamówić napoje i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do samochodu tuż przed seansem.

BM, sid, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.