pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 13637

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie. 8 kolejnych stwierdzonych zakażeń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

U ośmiorga kolejnych mieszkańców powiatu potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2: mężczyzny z gminy Suszec, dwóch mężczyzn z gminy Pszczyna oraz dwóch kobiet i trzech mężczyzn z gminy Pawłowice.

Ostatni raport z tyskiego Sanepidu napłynął w niedzielę o godz. 12.00 i na nim Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pszczynie opiera analizę sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu.

Od początku epidemii dodatnie wyniki badań stwierdzono w próbkach pobranych od 120 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Dwie osoby zmarły.

Aktualnie 484 osoby objęte są kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej Sanepidu. Łącznie w kwarantannie przebywa 699 mieszkańców naszego powiatu.

Grafika 17.05

BM
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj