Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 5788

Prezes izolatorium dziękuje Łukaszowi Piszczkowi za wsparcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Łukasz Piszczek, polski piłkarz grający w niemieckim klubie Borussia Dortmund, wraz z Bogusławem Pasternakiem, właścicielem firmy Safety First Salon BHP przekazali dla izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz respirator. Teraz prezes Uzdrowiska składa podziękowanie za przekazane dary.

Łukasz Piszczek i firma Safety First Salon BHP wsparli izolatorium
Łukasz Piszczek i firma Safety First Salon BHP wsparli izolatorium · fot. materiały prasowe


- Wyrażamy głęboką wdzięczność za życzliwy gest i pomoc Uzdrowisku, które obecnie pełni rolę izolatorium dla mieszkańców województwa śląskiego. Każda otrzymana darowizna, czy to w formie rzeczowej czy też finansowej, jest wymiernym wkładem w walkę z pandemią koronawirusa. Dziękujemy! - mówi Tomasz Kordon, Prezes Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o.

Przypominamy, że końcem kwietnia przy pomocy lokalnego przedsiębiorcy Bogusława Pasternaka oraz piłkarza Łukasza Piszczka do izolatorium przekazane zostały maseczki chirurgiczne i maseczki FFP2, kombinezony i fartuchy, jednorazowa odzież, rękawice nitrylowe, środki do dezynfekcji dłoni i powierzchni oraz wiele innych produktów potrzebnych lekarzom w tym ciężkim okresie. Do placówki trafił także respirator.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.