Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 10547

385 górników kopalni Pniówek z potwierdzonym koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono 399 przypadków zarażenia koronawirusem. W samym Pniówku jest to 385 osób, 10 osób w Ruchu Zofiówka i 4 w kopalni Jastrzębie-Bzie. Na kwarantannie przebywa 376 osób.

Warto dodać, że dziś ruszył drugi etap badań przesiewowych dla górników z pięciu kopalń, w których odnotowano najwięcej przypadków zakażenia koronawirusem. - Badani będą ci pracownicy, którym wyszły wyniki ujemne podczas pierwszego etapu. Musimy mieć pewność, iż ci górnicy zdrowi będą mogli wrócić do pracy - podkreśla wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

BM / pless.pl, źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa SA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.