pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 24590

[WIDEO] Koncert na żywo duetu Chłodno w skansenie + wywiad

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

W sobotę, 16 maja mieliśmy okazję delektować się muzyką wykonaną przez lokalnych artystów w naturalnym otoczeniu. Pszczyńsko-tyski duet Chłodno wystąpił w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej i udzielił nam krótkiego wywiadu. Koncert odbył się bez udziału publiczności. Muzyczne spotkanie mieliśmy okazję transmitować dla Was na żywo. Jego zapis wciąż możecie oglądać na naszym portalu, Facebooku oraz na kanale YouTube.Noc muzeów w tym roku spędziliśmy w domowym zaciszu. Tym razem skansen nie zaproponował nam zwiedzania chałup wieczorową porą ze strzygami i utopcami, licznymi warsztatami, skubaniem pierza i wyrobami z babcinej spiżarni. Pracownicy zabytkowej zagrody postanowili jednak przygotować dla nas niespodziankę na sobotni wieczór. Z domowych dziupli można przyłączyć się do koncertu! Projekt jest współfinansowany przez Powiat Pszczyński.

Koncert zespołu Chłodno w Skansenie - 16.05.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Chłodno to duet, który powstał przełomem lata i jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączy nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Julka Zastryżna i Szymon Pałyz to dwie różne dusze, dwie różne perspektywy, które w muzyce łączą się w jedno. Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój - zapowiedź nadchodzącej płyty, która ukaże się już 1 czerwca.Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj