pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 21056

Dziewięć kolejnych potwierdzonych zakażeń w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski Sanepid poinformował o dziewięciu kolejnych dodatnich wynikach badań w kierunku koronawirusa w próbkach pobranych od mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Zakażenie potwierdzono u sześciorga mieszkańców gminy Pawłowice (cztery kobiety oraz dwaj mężczyźni), mężczyzny oraz dziecka z gminy Pszczyna oraz mieszkańca gminy Suszec.

Liczba potwierdzonych zakażeń od początku epidemii wzrosła do 109. Drastycznie rośnie także liczba osób objętych kwarantanną domową - przebywa w niej obecnie 648 mieszkańców, w tym 364 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych.

Grafika 13.05

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj