pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2020
  • wyświetleń: 19873

[WIDEO] Marcin Staszek z Ćwiklic wygrał odcinek Szansy na Sukces

Pochodzący z Ćwiklic Marcin Staszek wystąpił w niedzielę w programie Szansa na Sukces, emitowanym na antenie TVP 2. Tym razem uczestnicy śpiewali piosenki zespołu Enej. Marcin Staszek z hitem "Skrzydlate ręce" wygrał odcinek 8! Zobaczcie jego finałowy występ z zespołem!

Loading...


Siedmioro wokalistów miało do wyboru m.in. "Kamień z napisem LOVE", "Skrzydlate ręce", "Tak smakuje życie" i "Radio Hello". Zwycięzcą zmagań został pochodzący z Ćwiklic Marcin Staszek, który zaśpiewał jako pierwszy piosenkę "Skrzydlate ręce". Wyróżnienia otrzymali Klaudia Szwajkosz i Julia Bronk.

Zapis odcinka "Szansy na Sukces" z udziałem Marcina Staszka dostępny jest tutaj.

Loading...


Uczestnicy programu "Szansa na Sukces" wybierają rodzaj podkładu muzycznego i wykonują utwory artysty, który ocenia ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech losuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostają zaproszeni do finałowego koncertu, w trakcie którego na zwycięzcę zagłosują widzowie. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu, wyłonionego w głosowaniu sms, będzie udział w opolskim koncercie Debiutów im. Anny Jantar.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.