Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 maja 2020
  • 10 maja 2020
  • wyświetleń: 14092

[FOTO] Bardzo niespokojne dni na drogach powiatu pszczyńskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Na brak pracy w ostatnich dniach nie narzekają służby ratunkowe powiatu pszczyńskiego. Od czwartku doszło do kilku bardzo poważnych zdarzeń drogowych i nie tylko.

Kraksa w Kryrach - 7.05.2020
Kraksa w Kryrach - 7.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Gołym okiem widać, że ruch na drogach wzmaga się z dnia na dzień. Zwiększa się także ilość zdarzeń drogowych. Do poważnej kraksy doszło w czwartek po południu w Kryrach na ul. Nierad. Volkswagen zderzył się tam z BMW. Wszystko wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolizja ciężarówki z przyczepą na DK-1 w Piasku - 8.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


W piątek około godziny 4:00 na DK-1 w Piasku kierowca samochodu ciężarowego najechał na przyczepę zabezpieczającą prace drogowe. Kraksa miała miejsce na jezdni w stronę Pszczyny na wysokości skrzyżowania z ulicą Katowicką. Tutaj także obeszło się bez rannych, choć do tragedii było o krok. Przed przyczepą pracowali ludzie, którzy na szczęście zdołali odskoczyć.

Potrącenie dzików na DK-81 w Pawłowicach - 8.05.2020
Potrącenie dzików na DK-81 w Pawłowicach - 8.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Także w piątek, ale wieczorem na DK-81 w Pawłowicach (okolice zajazdu Wodnik) stado dzików wtargnęło na drogę. Uszkodzeniu uległy trzy pojazdy z czego jeden z nich poważnie. Wypadku nie przeżyły trzy dziki. Utrudnienia w obu kierunkach trwały kilka godzin.

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 8/9.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Kilka godzin później już w środku nocy, służby ratunkowe interweniowały na DK-1 w Kobiórze, gdzie na jezdni w stronę Tychów dachował samochód osobowy marki Opel Astra. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sobotę około godziny 13:30 służby ratunkowe interweniowały w Studzienicach. Mężczyzna spadł tam z rusztowania i doznał obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.