pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 4399

Co może zrobić samorząd, by łatwiej było prowadzić biznes w gminie?

Co może zrobić samorząd oraz instytucje gospodarcze, aby łatwiej było prowadzić biznes w gminie Pszczyna? W dzisiejszych, trudnych dla biznesu czasach, uwaga urzędów i samorządu gospodarczego skupia się na działaniach mających na celu ocalenie lokalnych przedsiębiorstw. Takie działania, na miarę możliwości miejskiego budżetu, stopniowo stara się wprowadzać również Pszczyna.

- Przygotowując plan pomocy na przyszłość, zwracamy się z prośbą do lokalnego biznesu, o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej potrzeb przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego. Udzielone w tej ankiecie odpowiedzi pozwolą nam dokładnie zdiagnozować problemy przedsiębiorców oraz podjąć działania w celu ich rozwiązania - informują urzędnicy.

Ankieta ma charakter anonimowy i będzie dostępna do 18 maja pod linkiem: www.survio.com/survey/d/C8G4B4K3G2O6T9Z4S. Została ona przygotowana została przez Urząd Miejski w Pszczynie.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.