pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 maja 2020
  • wyświetleń: 4098

Fromażeria GRUNeR w nowej lokalizacji i z nowościami w ofercie!

Artykuł sponsorowany:

Polubiliście smak serów GRUNeR, które do tej pory można było kupić obok Kauflandu? Teraz Fromażeria GRUNeR przeniosła się do nowej lokalizacji przy ulicy ks. bp. H. Bednorza, na przeciwko kortów tenisowych. To jednak nie koniec nowości. Do oferty doszły wspaniałe wyroby wędliniarskie, przy produkcji których nie używa się żadnych dodatków smakowych i koloryzujących!

sery gruner


W Pszczynie przy ulicy ks. bp. H. Bednorza (wcześniej przy Kauflandzie) jest miejsce pełne aromatycznych serów nie tylko dla koneserów. Sery na bazie naturalnych składników i z ciekawymi dodatkami, jak i wspaniałe wyroby wędliniarskie, czy ekologiczne oleje wytłaczane na zimno.

sery gruner


Chcąc otrzymać 1 kg sera, potrzeba około 10 litrów mleka. Mleko jest rozlewane do garnków i podgrzewane. Po uzyskaniu miąższu serowego oddziela się serwatkę i dodaje wybrane warzywa, zioła. Pomieszczenie przeznaczone do wytwarzania serków GRUNeR wypełnia niepowtarzalny zapach ziół i przypraw. Sery mają różne smaki, kolory a ułożone jeden przy drugim prezentują się wyśmienicie. Od razu widoczne jest całe spektrum smaków - od łagodnych, z łososiem, czosnkiem niedźwiedzim, bazylią i pomidorem, po sery lekko słodkie z owocami. Priorytetem firmy GRUNeR są upodobania smakowe klientów, które decydują o tym jakie sery są wytwarzane.

sery gruner


Sery GRUNeR to duży wybór wspaniałych produktów, co daje koneserom możliwość dowolnego zestawienia. Klienci mogą sami wykreować wyjątkową i niepowtarzalną kompozycję smakową. Pieczołowitość w wytwarzaniu serów GRUNeR oraz dbałość o produkt gwarantuje jakość premium.

sery gruner


Wychodząc oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o wspaniałe wyroby wędliniarskie, do wytwórstwa których nie używa się żadnych, podkreślamy żadnych dodatków smakowych jak i koloryzujących. Wykorzystuje się jedynie specjalnie dobierane i świeżo mielone przyprawy. Każda wędlina jak i wędzonka ma swój niepowtarzalny i charakterystyczny smak, co w dzisiejszych czasach nie zdarza się często.

sery gruner


W związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym oferujemy również w sprzedaży specjały kuchni greckiej, chorwackiej oraz meksykańskiej.

Fromażeria GRUNeR


Zapraszamy naszych klientów od czwartku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00

Fromażeria GRUNeRPszczyna, ul. ks. bp. H. Bednorza (na przeciwko kortów)

GRUNeR

43-200 Pszczyna
ul. Bpa Bednorza 1