pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2020
  • 6 maja 2020
  • wyświetleń: 48776

Śmigłowiec LPR w Goczałkowicach. Przegrana walka o życie pacjenta

We wtorek, 5 maja około godziny 18:00 do Goczałkowic-Zdroju na ulicę Brzozową zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Interweniował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Interwencja służb ratunkowych w Goczałkowicach-Zdroju - 5.05.2020 · fot. nadesłane przez czytelników: Ania i Marcin + Geoportal


Mieszkaniec Goczałkowic-Zdroju był przewożony transportem sanitarnym do miejsca zamieszkania po zakończonej dializie. Już na terenie posesji doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Sanitariusze natychmiast rozpoczęli reanimację i poprosili o wsparcie.

Z pomocą pośpieszyło pogotowie z Pszczyny, strażacy JRG Pszczyna i policjanci. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, by po udanej akcji ratowniczej szybko przetransportować pacjenta do specjalistycznej placówki. Niestety reanimacja zakończyła się niepowodzeniem. Lekarz stwierdził zgon pacjenta.

W czasie działań służb ratunkowych ulica Brzozowa była nieprzejezdna. Utrudnienia trwały około godzinę.

sid / pless.pl
źródło: pless.pl - Pszczyńskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.