pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 4549

Pawłowice: działalność publicznych przedszkoli zawieszona do 24 maja

Dyrektorzy publicznych przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest gmina Pawłowice, wystąpili do wójta gminy Franciszka Dziendziela z wnioskami o wyrażenie zgody na czasowe zawieszenie zajęć w przedszkolach w związku z pandemią COVID-19.

Wójt, uwzględniając wnioski dyrektorów oraz aktualną sytuację epidemiologiczną w gminie, w której zwiększa się liczba osób objętych kwarantanną i zakażonych, zgodził się na zaproponowane rozwiązanie i dyrektorzy placówek podjęli ostateczne decyzje o zawieszeniu zajęć w przedszkolach od 6 do 24 maja. Jeżeli chodzi o funkcjonowanie przedszkoli niepublicznych i żłobka, decyzje o ich uruchomieniu podejmą właściciele.

Z informacji uzyskanych przez Gminny Zespół Oświaty wynika, że przedszkola prywatne nadal będą zamknięte, natomiast od 6 maja usługi opiekuńcze dla dzieci wznowi żłobek w Osiedlu Pawłowice.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.