pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2020
  • wyświetleń: 10785

Pszczyński raper wydał płytę. Dochód ze sprzedaży przekaże szpitalowi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Młody raper Rummy wydał swoją pierwszą płytę. 100% zysków ze sprzedaży postanowił przekazać na rzecz Szpitala Powiatowego w Pszczynie.

Loading...


- Chciałbym zaznaczyć, że bardzo dużo włożyłem od siebie w stworzenie tej płyty. Jest to dla mnie bardzo ważny moment w życiu, ponieważ mogę ogłosić oficjalne wydanie mojej pierwszej płyty, z której 100% zysków zostanie przeznaczonych na artykuły dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Płyta na początku miała być komercyjna, ale po przemyśleniu obecnej sytuacji, postanowiłem przeznaczyć te środki na pomoc dla naszego szpitala - mówi Rummy.

rummy
Pszczyński raper Rummy pomaga pszczyńskiemu szpitalowi


Link do formularza Google, w którym możemy dokonać zamówienia płyty: forms.gle/wnCVYnoJCnXn4FiJ7. Płatność tylko za pobraniem. Raper zapowiada, że 16 maja wszystkie przesyłki zostaną wysłane do nabywców. Możliwość zamówienia wydawnictwa mamy tylko do 15 maja. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim zwiastunem utworów z płyty oraz do pomocy szpitalowi poprzez zakup krążka.

Link do facebookowego profilu Rummy'ego: www.facebook.com/rummyrap/

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj