Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 maja 2020
  • wyświetleń: 7482

[2 maja] Nie ma nowych zakażeń w powiecie pszczyńskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od wczoraj nie zmieniła się liczba osób, u których potwierdzono dodatni wynik badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakażonych jest siedem osób (sześciu mężczyzn oraz jedna kobieta) z terenu trzech gmin powiatu pszczyńskiego (gminy: Suszec, Pawłowice oraz Pszczyna) - stan na sobotę, 2 maja, godz. 13.30.

185 mieszkańców powiatu pszczyńskiego przebywa w kwarantannie domowej, w tym 49 na podstawie decyzji administracyjnej Sanepidu. Chorzy oraz osoby z podejrzeniem zakażenia z terenu województwa przebywają w izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju. W ostatnim czasie przewieziono tam część podopiecznych, ewakuowanych z ośrodka opieki długoterminowej w Czernichowie w powiecie żywieckim.

Grafika 2.05
fot. Powiat

ups / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.