pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 maja 2020
  • wyświetleń: 22180

Drugie zakażenie w gminie Pszczyna. 185 osób w kwarantannie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid poinformował Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego o kolejnym zakażonym mieszkańcu powiatu pszczyńskiego. Dodatni wynik badania potwierdzono u mężczyzny z gminy Pszczyna.

Grafika 1.05
fot. Powiat


Tym samym do siedmiu wzrosła liczba zainfekowanych mieszkańców (kobieta i mężczyzna z gminy Suszec, trzech mężczyzn z gminy Pawłowice oraz dwóch mężczyzn z gminy Pszczyna).

- Chorzy przebywają w izolacji domowej, izolatorium w Goczałkowicach lub w szpitalu zakaźnym. Mam nadzieję, że szybko dojdą do zdrowia - podkreśla Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Kwarantanną domową na terenie powiatu objętych jest 185 osób, w tym 45 na podstawie decyzji administracyjnej Sanepidu (stan na 1 maja, godz. 15:00).

ups / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj