pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

WYŚLIJ POCZTÓWKĘ
  • 1 maja 2020
  • wyświetleń: 3330

Pocztówka z Pszczyny, którą przesyła @jaautentyczne_aneta_kobylanka

Dzień dobry Pszczyna! Rusza majowy weekend. Pogoda zapowiada nam się co prawda w kratkę, ale na pewno znajdzie się okienko, kiedy można będzie udać się na wiosenny, orzeźwiający spacer. Miłego wypoczynku! Fot. @jaautentyczne_aneta_kobylanka #PocztowkazPszczyny

PocztowkazPszczyny,pszczyna,pless,lovepless,slaskie,majowka,zamekpszczyna,rynekpszczyna,rynekpszczy
fot. @jaautentyczne_aneta_kobylanka
Pocztówka z Pszczyny - nowa zabawa na portalu pless.pl i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Pszczyny. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Pszczyny i oznaczacie ją jako #PocztowkazPszczyny. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazPszczyny i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal pless.pl to jednak nie tylko gmina Pszczyna, ale i powiat. Bawimy się więc we wszystkich gminach powiatu, tj. w Goczałkowicach-Zdroju, Miedźnej, Suszcu, Kobiórze i Pawłowicach. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztowkazGoczałkowic
  • #PocztowkazMiedźnej
  • #PocztowkazSuszca
  • #PocztowkazKobióra
  • #PocztowkazPawłowic


Trzymajcie się w tych trudnych czasach i przesyłajcie pocztówki z wszystkich gmin!

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.