pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 10170

W powiecie koronawirusa wykryto u 6 osób. 160 osób w kwarantannie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od wczoraj nie zmieniła się liczba zakażonych koronawirusem mieszkańców powiatu pszczyńskiego. To sześć osób - mężczyzna i kobieta z gminy Suszec, trzech mężczyzn z gminy Pawłowice oraz mężczyzna z gminy Pszczyna.

Sanepid poinformował Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego o wzroście ilości osób objętych kwarantanną domową - na podstawie decyzji administracyjnej kwarantanną objętych jest 43 naszych mieszkańców. Policja informuje, że w kwarantannie przebywa łącznie 160 osób.

- Przed nami weekend majowy. Proszę, by ostrożnie korzystać z możliwości, które do tej pory decyzją rządu zostały dopuszczone. Nadal powinniśmy unikać skupisk ludzi, zachowywać dystans i zasłaniać usta oraz nos. Z rozsądkiem powinniśmy podchodzić do wszystkich informacji. Panika na pewno nie jest potrzebna. Odpowiedzialność za siebie i innych to najlepsze, czym możemy się teraz wykazać
- podkreśla starosta Barbara Bandoła.

Grafika 30.04

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj