pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5044

Członkowie koła łowieckiego z Pawłowic przekazali 1000 maseczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Do pomocy służbom medycznym włączyli się myśliwi z Koła Łowieckiego "Remiza" w Pawłowicach, którzy przekazali 1000 maseczek Szpitalowi Powiatowemu w Pszczynie.

Koło Łowieckie Remiza
Członkowie pawłowickiego koła łowieckiego przekazali 1000 maseczek do pszczyńskiego szpitala · fot. Powiat


Uszycie bawełnianych maseczek wielokrotnego użytku zostało zlecone jednej z firm z powiatu pszczyńskiego. Wartość daru to 5 tys. zł, a środki pochodzą ze zbiórki członków koła.

- Myśliwi to grupa zawsze zaangażowana w pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Jesteśmy kołem, działającym na terenie powiatu pszczyńskiego, dlatego postanowiliśmy wesprzeć pszczyński szpital. Zasługuje on na to, by poświęcić mu więcej uwagi. Widzimy, że coraz więcej okolicznych placówek musi wstrzymywać przyjęcia i zamykać oddziały z powodu pojawienia się zagrożenia koronawirusem. Ten szpital jest nam potrzebny. Bez niego sobie nie poradzimy - mówi Eugeniusz Pająk, prezes Koła Łowieckiego "Remiza" w Pawłowicach, który wspólnie ze skarbnikiem koła, Grzegorzem Gruszką, przekazał maseczki.

- Dziękuję członkom Koła Łowieckiego z Pawłowic za otwarcie na potrzeby szpitala i wsparcie naszych medyków. To bardzo ważne, by zabezpieczyć personel i pacjentów w czasie zagrożenia wirusem - komentuje Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj