pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3509

Pawłowiccy harcerze szyją maseczki i rozdają je mieszkańcom

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Kolejne pozytywne informacje otrzymaliśmy od pawłowickich harcerzy. Pełni zapału i gotowi do działania wspólnie z ochotnikami z gminy szyją maseczki.

Pawłowiccy harcerze szyją i roznoszą maseczki - 04.2020 · fot. UG Pawłowice


Dzięki temu już od poniedziałku ruszyła akcja pawłowickiego szczepu związana z rozdawaniem maseczek mieszkańcom gminy. Harcerze ruszyli na ulice Pawłowic, by każdy mieszkaniec znalazł w swojej skrzynce uszytą przez nich maseczkę. Małymi krokami i w miarę możliwości będą dostarczane do wszystkich domów. Harcerze zachęcają do włączenia się w akcję - wciąż potrzebna jest pomoc, materiał i dużo motywacji.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj