pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5014

#RazemMocni - lokalne studio reklamowe rozdaje kominy!

Artykuł sponsorowany:

Panujący nakaz zakrywania twarzy nie musi być dla nas uciążliwy. Masz dość grubych maseczek, w których nie możesz złapać tchu? Foxstudio znalazło idealną alternatywę. Wyprodukowali kominy, które rozdają mieszkańcom Powiatu Pszczyńskiego.

Należy jednak spełnić kilka warunków - jakie? Sprawdźcie na fanpage’u firmy Foxstudio bo tam odbywa się konkurs. Wpisz www.facebook.com/foxstudio.reklama/ Podpowiemy, że liczy się kreatywność!

Foxstudio


Od początku trwającej pandemii i izolacji ucierpiało wiele lokalnych firm, akcja nawołuje do wsparcia i trzymania się razem. #RAZEMMOCNI to świetna inicjatywa popieramy i zapraszamy do udziału!

Alternatywa dla grubych masekKominy wykonane są z cienkiego materiału, które przepuszczają powietrze przez co nie komplikują nam codziennego życia. Dodatkową zaletą jest ich uniwersalność, można zrobić z nich opaskę na włosy, przewiązać na nadgarstku lub użyć zimą na nartach. Kominy są też przyjazne środowisku ponieważ wykonane są w 100% z polyestru pochodzącego z recyklingu.

Komin z nadrukiem firmowymOzdób komin swoim nadrukiem i przekształć go w mobilną reklamę Twojej firmy! Foxstudio w swojej ofercie ma też cienkie kominy oraz maski z własnym nadrukiem, które są idealnym rozwiązaniem na gadżet reklamowy. Zgłoś się po darmową wycenę kominu wraz z nadrukiem!

--
Foxstudio
Władysława Broniewskiego 3
43-200 Pszczyna

tel. 887 202 748
studio@foxstudio.eu
www.foxstudio.eu