Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 5687

Kolejne dyżury telefoniczne dla przedsiębiorców

Za nami:

Infolinia, którą uruchomiono w Urzędzie Miejskim w Pszczynie, cieszyła się ogromną popularnością. Dzięki niej przedsiębiorcy z gminy Pszczyna zdobyli wiedzę dotyczącą wsparcia wynikającego z Tarczy Antykryzysowej.

Adam Malcharek i Dariusz Skrobol odpowiadali na pytania przedsiębiorców
Adam Malcharek i Dariusz Skrobol odpowiadali na pytania przedsiębiorców - 28.04.2020 · fot. UM Pszczyna


Na pytania przedsiębiorców odpowiadał Adam Malcharek, kierownik Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Drugiego dnia dołączył do niego burmistrz Dariusz Skrobol. Przeprowadzone rozmowy dotyczyły przede wszystkim spraw związanych ze zwolnieniem ze składek, świadczeniami postojowymi, a także odstąpieniem od pobierania odsetek za zwłokę za należności od stycznia 2020 r.

- Mieliśmy sygnały, że są problemy z dodzwonieniem. Okazuje się, że nasza wspólna inicjatywa jest odpowiedzią na potrzeby. Wiele osób nie potrafi dodzwonić się do ogólnopolskich konsultantów stąd podjęliśmy decyzję, żeby uruchomić dodatkowe dyżury - informuje burmistrz Skrobol.

Dyżury odbędą się w dniach 4-5 maja w godzinach od 11.00 do 13.00. Konsultacje będą prowadzone pod nr tel. 32/449-39-62

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.