pless.pl

Wiadomości

  • 2 maja 2020
  • wyświetleń: 8048

Mieszkania i lokale biurowe do wynajęcia - kompleksowa ofertowa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szukasz mieszkania lub biura do wynajęcia? Firma XCONSULTER Sp. z o.o., od lat funkcjonująca na pszczyńskim rynku, przypomina o swojej ofercie najmów długoterminowych. Do wyboru lokale biurowe, kawalerki oraz mieszkania wielopokojowe w różnych lokalizacjach.

xconsulter


Na terenie Pszczyny można wynająć kawalerkę, mieszkanie wielopokojowe, apartamenty dla biznesmenów, lokal biurowy lub garaż. Firma XCONSULTER Sp. z o.o. podkreśla różnorodność swojej oferty i zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, niezależnie od lokalizacji i przeznaczenia lokum.

xconsulter


Zakres oferty najmuNa ofertę XCONSULTER Sp. z o.o. składają się mieszkania, apartamenty oraz lokale użytkowe różnej wielkości, zlokalizowane na Os. Kępa przy ulicy Żorskiej, Wiśniowej oraz Szymanowskiego (Osiedle Laurowe), a także na ulicy Srebrnej (Os. Kolonia Jasna). Ponadto firma wynajmuje długoterminowo apartamenty w Brennej, przy ulicy Jaworowej. Swoje usługi kieruje do rodzin, par, singli, a także przedsiębiorców zainteresowanych wynajmem długoterminowym. Korzystając z jej oferty można liczyć na bardzo komfortowe warunki mieszkaniowe, stały kontakt z zarządcą i odpowiedź na indywidualne potrzeby najemców. Lokale są usytuowane w dogodnych i atrakcyjnych lokalizacjach.

xconsulter


Udogodnienia dla najemcówOferta mieszkań obejmuje lokale o różnej wielkości i układzie pomieszczeń, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Jest możliwy zarówno najem mieszkań umeblowanych i wyposażonych w podstawowe sprzęty oraz akcesoria, jak i przygotowanych do samodzielnego umeblowania przez najemcę. Najemcy mają dostęp do bezpłatnego i ogrodzonego parkingu, z monitorowanym wjazdem otwieranym z pilota. Firma gwarantuje brak ukrytych kosztów dodatkowych - opłaty za wywóz śmieci oraz opłaty za media są już wliczone w wysokość czynszu na podstawie warunków ustalonych w umowie najmu.

xconsulter


Bieżący serwis usterek i dbałość o estetykęFirma XCONSULTER Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę swoich budynków w zakresie m.in. utrzymania czystości oraz serwisowania. Wszystkie zgłaszane awarie oraz usterki są usuwane natychmiastowo. Po stronie zarządcy leży również systematyczna dbałość o prawidłowy stan techniczny oraz estetykę budynku, jego obejścia, ogrodu i części wspólnych.

xconsulter


XCONSULTER Sp. z o.o. może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami oraz wynajmem długoterminowym. Firma ma wielu stałych najemców, z którymi współpraca układa się pomyślnie już od lat. Jej ostatnią najgłośniejszą inwestycją jest budowa Osiedla Laurowego w Pszczynie przy ulicy Szymanowskiego. Zmieniającą się dynamicznie ofertę firmy można śledzić na bieżąco.

Przykładowe oferty

Xconsulter Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel. 32 448 34 20
kom. 601558005
kom. 603558005