Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4654

Łukasz Piszczek i firma Safety First Salon BHP wsparli izolatorium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Łukasz Piszczek, polski piłkarz grający w niemieckim klubie Borussia Dortmund, wraz z Bogusławem Pasternakiem, właścicielem firmy Safety First Salon BHP przekazali dla izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz respirator.

Łukasz Piszczek i firma Safety First Salon BHP wsparli izolatorium
Łukasz Piszczek i firma Safety First Salon BHP wsparli izolatorium · fot. materiały prasowe


Uzdrowisko w Goczałkowicach-Zdroju przekształcono w izolatorium, gdzie przyjmowane są osoby oczekujące na wynik testu na COVID-19. Pacjenci, bez bliskiego kontaktu z personelem, kierowani są bezpośrednio do jednoosobowych pokoi, a kontakt z nimi odbywa się przez telefon.

Przy pomocy lokalnego przedsiębiorcy Bogusława Pasternaka oraz piłkarza Łukasza Piszczka przekazane zostały maseczki chirurgiczne i maseczki FFP2, kombinezony i fartuchy, jednorazowa odzież, rękawice nitrylowe, środki do dezynfekcji dłoni i powierzchni oraz wiele innych produktów potrzebnych lekarzom w tym ciężkim okresie. Do izolatorium trafił także respirator.

- To wszystko nie udałoby się bez współpracy ze światowymi liderami w produkcji środków ochrony indywidualnej takich jak Ansell, 3M, Delta Plus - informują darczyńcy.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl, źródło: materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.