pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 maja 2020
  • wyświetleń: 9494

Firma Fello z Ćwiklic - producent aluminiowych balustrad i ogrodzeń

Artykuł sponsorowany:

Budujesz dom i zastanawiasz się nad nowoczesna barierką, szukasz balkonu francuskiego a może czas na nowe solidne ogrodzenie palisadowe? Dobrze trafiłeś! Jako producent - Firma Fello z Ćwiklic zaprasza do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów z najwyższej półki.

Balustrady balkonowe i balkony francuskieBalustrady balkonowe i balkony francuskie · fot. Fello.pl


Eleganckie i nowoczesne barierki wykonane z aluminium i stali nierdzewnej, malowane na kolory z palety Ral lub z bardzo popularnym efektem imitacji drewna, pełnią funkcję zabezpieczającą ale jednocześnie podnoszą walory estetyczne budynku.

W sprzedaży aż 9 modeli, pasujących do siebie wizualnie balustrad oraz balkonów francuskich, co przy zamówieniu kilku różnych elementów daje efekt pełnej całości. Starannie dopracowana technologia i system montażu zapewniają trwałe i bezproblemowe użytkowanie przez lata, bez konieczności uciążliwej konserwacji.

Nowoczesne ogrodzenia palisadoweOgrodzenia palisadowe aluminiowe


Firma Fello oferuje pełne wypełnienie ogrodzenia, od bramy wjazdowej przesuwnej lub skrzydłowej, furtki z eleganckim pochwytem, poprzez słupek multimedialny ze skrzynką na listy, numerem domu i miejscem na dowolny domofon, aż po przęsła. Każdy element przygotowany jest na wymiar w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Bazujemy na najwyższej jakości stali nierdzewnej i aluminium zabezpieczone lakierowaniem proszkowym w dowolnym kolorze, także w bardzo popularnym efekcie imitacji drewna.

W ofercie kilka modeli, mniej lub bardziej zakrywających. Wykonujemy także usługi montażu naszych elementów ogrodzenia.

Profile aluminiowe z usługą malowania proszkowegoProfile aluminiowe
fot. Fello.pl


Profile aluminiowe
fot. Fello.pl


Proponujemy profile aluminiowe w wielu wymiarach z różnymi grubościami ścianki w zależności od przeznaczenia, do wyboru również ze wzmocnieniem w środku w formie przegrody. Doskonały zamiennik sztachety drewnianej która nie wykazuje tak dużej żywotności. Oprócz profili aluminiowych wprowadziliśmy do sprzedaży ceowniki aluminiowe, kątowniki aluminiowe a także płaskowniki aluminiowe.

Zamówienia można składać na dowolny wymiar, w cenie wykonujemy usługę cięcia.

W sprzedaży także belki aluminiowe jako alternatywa dla belki drewnianej, głównie przeznaczone do budowy altan i tarasów lub jako ozdoba nad tarasem w nowoczesnych budynkach projektów firmy Homekoncept.Fello

43-229 Ćwiklice
ul. Spokojna 61A

kom. +48 792 805 036
kom. +48 697 536 034