pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9181

[FOTO] Niespokojny weekend na jedynce w Goczałkowicach-Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Miniony weekend nie należał do spokojnych jeśli chodzi o sytuację związaną z kolizjami na drogach. Do dwóch bardzo niebezpiecznych zdarzeń doszło na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju w pobliżu skrzyżowania z ulicą Borowinową. Na szczęście w obu przypadkach skończyło się tylko na drobnych siniakach.

Nocna kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 26.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / pless.pl


W nocy z soboty na niedzielę około godziny 1 w nocy na jezdni w stronę Pszczyny, samochód osobowy marki Kia Rio uderzył w bariery energochłonne. Kierowca tłumaczył, że ktoś zajechał mu drogę i podczas manewru obronnego stracił panowanie nad pojazdem. Droga była zablokowana przez blisko godzinę.

Zderzenie Volkswagena i Volvo na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 26.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / pless.pl


Kolejna kraksa miała miejsce w niedzielę koło południa. W tym przypadku tylko cud sprawił, że nikt nie zginął. Kierowca Volkswagena Bora i Volvo V40 poruszali się w stronę Bielska-Białej. Na łuku drogi w pobliżu przejścia dla pieszych, kierowca Volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Sunący bokiem Volkswagen zahaczył o przód Volvo i wzbił się w powietrze przelatując nad barierkami energochłonnymi. Wylądował po przeciwnej stronie jezdni. Tam pojazd zatrzymał się. Cud sprawił, że inni kierowcy zdołali ominąć latającą przeszkodę. Sprawca został ukarany mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały w tym przypadku około półtorej godziny.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj