pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5018

Powiatowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży - konkurs plastyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nicnierobieniu mówi stanowcze nie, zachęcając dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Powiatowym Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży. Tematem konkursu jest woda. Oceniane będą prace w tradycyjnych technikach plastycznych oraz grafiki komputerowe.

Powiatowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, tym razem odbędzie się pod nazwą "Woda - kropla - życie". Do wykonania jest praca plastyczna o tematyce ekologicznej. Dopuszczalne są tradycyjne techniki graficzne oraz grafika komputerowa. Termin przyjmowania prac mija 15 maja. Najlepsze prace zostaną nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Konkurs POPP
Powiatowe Biennale grafiki dzieci i młodzieży


O tym jak ważna w życiu człowieka i przyrody jest woda nie trzeba nikomu przypominać. Eksperci zapowiadają, że w tym roku czeka nas susza, która w znacznym stopniu wpłynie na plony zbierane przez rolników oraz tereny leśne w których żyją i z których korzystają przede wszystkim zwierzęta, ale i chętnie odwiedzają ludzie.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
  • Tradycyjne techniki graficzne: monotypia, linoryt, drzeworyt, gipsoryt, kolografia, papieroryt, sucha igła, akwaforta, akwatinta, litografia, szablon, serigrafia oraz inne techniki druku wklęsłego, wypukłego i płaskiego (format A4,A3);
  • grafika komputerowa (programy graficzne, pliki graficzne).


Prace w formacie A4,A3 należy przesłać listem/przesyłką w kopercie na adres POPP ul. 3 Maja 7, 43-200 Pszczyna, dostarczyć osobiście do sekretariatu I LO im. B.Chrobrego (tel. do sekretariatu 32 210 37 27) lub przesłać mailem plik graficzny opisany w treści lub w temacie maila.

POPP zachęca uczestników do przejścia "wodną ścieżką", zapoznając się z materiałami zamieszczonymi pod linkami:

naszaziemia.pl/wiedza/woda-kropla-do-kropli/czy-wiesz-ze-1/Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej POPP - kliknij tutaj.

ar / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj