Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4671

Pawłowice: wolontariusze i harcerze szyją maseczki dla mieszkańców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Wolontariusze oraz harcerze z Pawłowickiego Szczepu oraz Hufca ZHP z Jastrzębia-Zdroju im. Józefa Kreta i ich rodzice szyją maseczki dla mieszkańców gminy. Materiał do szycia podarowała jedna z mieszkanek Pawłowic.

Wolontariusze i harcerze szyją maseczki dla mieszkańców gminy Pawłowice - 04.2020 · fot. UG Pawłowice


Maseczki trafiły już do osiedlowych sklepów, supermarketów Intermarche i Tesco, Żabki, Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice, Urzędu Gminy, Parafii św. Jana Chrzciciela z Pawłowic oraz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego na osiedlu. Harcerze kontynuują szycie, zapraszając jednocześnie do współpracy wszystkich chętnych. Jeśli ktoś chciałby pomóc szyć maseczki, może skontaktować się telefonicznie z Ewą Tokarczyk-Królik, członkiem zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Harcerskich dla Dzieci i Młodzieży w gminie Pawłowice "Przyjaciele" pod numerem tel. 506 153 095 lub mailowo ewciatk2@wp.pl. Również mieszkańcy, którzy chcieliby otrzymać maseczki, proszeni są o kontakt ze stowarzyszeniem.

Gmina Pawłowice dziękuje wszystkim, którzy angażują się w szycie, dostarczanie materiałów i akcesoriów potrzebnych do szycia oraz dystrybucję maseczek. - Dziękujemy mieszkańcom, organizacjom, oferującym pomoc radnym i sołtysom. Dzięki Państwu możemy lepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych mieszkańców - czytamy na stronie urzędu.

Przypominamy również, że mieszkańcy, którzy mają trudności z dostępem do maseczek, mogą je otrzymać w urzędzie gminy. Wystarczy przyjść i zadzwonić na Punkt Obsługi Klienta pod numer tel. 32 4756 300. Pracownik urzędu wyjdzie na zewnątrz do klienta i wyda maseczkę.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.