pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 stycznia 2006
  • wyświetleń: 2273

Sportowy Plebiscyt Głosu Pszczyńskiego i portalu

Rozpoczął się piąty PLEBISCYT „Głosu Pszczyńskiego” na najlepszego działacza, trenera i sportowca 2005 roku. W Głosie drukowane są specjalne kupony, które po wypełnieniu należy do 31 marca przesłać lub dostarczyć do redakcji Głosu Pszczyńskiego.

Wyniki plebiscytu zostaną przedstawione 7 kwietnia, a nagrody zwycięzcom wręczone na pszczyńskim rynku w poniedziałek, 1 maja podczas Europejskiej Majówki, czyli Wielkiej Gali Orkiestr Wojskowych. Wśród osób, które nadeślą na PLEBISCYT swoje propozycje, wylosowane zostaną wspaniałe nagrody, m.in. kino domowe, odtwarzacze DVD i MP3 oraz łyżwy.

Podobnie jak w zeszłym roku głosować będzie można także na portalu pless.pl. Zmieniona zostanie jednak nieco formuła głosowania.

Plebiscyt odbędzie się w trzech dwutygodniowych odsłonach. Od 1 lutego przez dwa tygodnie będziemy wybierać najlepszego działacza, następnie przez kolejne dwa tygodnie - najlepszego trenera, a na samym końcu najlepszego sportowca 2005 roku.

Z laureatami internetowego plebiscytu zostaną przeprowadzone czaty, a wśród uczestników głosowania wylosujemy trzy odtwarzacze MP3!

Internetowe głosowanie ruszy 1 lutego. Spośród kogo będziemy wybierać najlepszego działacza, trenera oraz sportowca 2005 roku - zależy od WAS.

www.pless.pl/branze/sport/wiecej.php?action=pokaz&id=6275 class=dodaj>[DZIAŁACZ 2005 - Twoje propozycje]
www.pless.pl/branze/sport/wiecej.php?action=pokaz&id=6276 class=dodaj>[TRENER 2005 - Twoje propozycje]
www.pless.pl/branze/sport/wiecej.php?action=pokaz&id=6277 class=dodaj>[SPORTOWIEC 2005 - Twoje propozycje]

mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.