pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 11013

Uczniowie szkoły podstawowej w Górze obdarowani smartfonami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze zostali obdarowani smartfonami przez Fundację "Polki Mogą Wszystko".

Uczniowie z Góry obdarowani smartfonami przez Fundację „Polki Mogą Wszystko” - 17.04.2020 · fot. UG Miedźna


We wrześniu 2019 roku Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze wystartowała w ogłoszonym przez Fundację Polki Mogą Wszystko konkursie grantowym. Od organizacji otrzymała wsparcie w wysokości 4 000 złotych na realizację innowacji pedagogicznej "Od wyobrażenia do realizacji. Śladami naszych przodków". Projekt ten jest realizowany w bieżącym roku szkolnym przez naszych uczniów i nauczycieli.

Ale to nie wszystko. Obecnie w trudnym czasie walki z koronawirusem, kiedy trwają ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i przedszkoli, Fundacja nadal aktywnie współpracuje ze szkołą. Dzięki tej współpracy do uczniów szkoły trafiło 21 nowoczesnych smartfonów z dostępem do internetu, ufundowanych przez operatora Plus - Polkomtel.

Telefony marki Oppo od piątku, 17 kwietnia cieszą uczniów z Góry. Pozwolą im na stały kontakt z kolegami, nauczycielami, ułatwią naukę i umożliwią rozrywkę. Telefony dostarczyła uczniom osobiście dyrektor szkoły, Agnieszka Wojtala. Radość była ogromna.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i dzieci z rodzicami są bardzo wdzięczni Fundacji za taki dar.

ar / pless.pl
źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj