pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

WYŚLIJ POCZTÓWKĘ
  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6664

Pocztówka z Goczałkowic-Zdroju, którą przesyła Wojciech Żelazo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#PocztowkazGoczalkowic" podaj

W ramach zabawy Pocztówka z Pszczyny publikujemy Wasze zdjęcia nie tylko z gminy Pszczyna, ale także z pozostałych gmin naszego powiatu. Prezentujemy więc pocztówkę z Goczałkowic-Zdroju, a konkretnie z lasów obok jeziora. Od poniedziałku znowu będziemy mogli z nich korzystać. Już nie możemy się doczekać! fot. @wojciech_zelazo_photo

PocztowkazGoczalkowic,goczalkowice,goczalkowicezdroj,las,natura,jeziorogoczalkowickie,pless,loveple
fot. @wojciech_zelazo_photoZrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu pless.pl.


Pocztówka z Pszczyny - dołącz do zabawy na pless.pl i InstagramiePiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Pszczyny! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Pszczyny i oznaczacie ją jako #PocztowkazPszczyny. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazPszczyny i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal pless.pl to jednak nie tylko gmina Pszczyna, ale i powiat. Bawimy się więc we wszystkich gminach powiatu, tj. w Goczałkowicach-Zdroju, Miedźnej, Suszcu, Kobiórze i Pawłowicach. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztowkazGoczałkowic
  • #PocztowkazMiedźnej
  • #PocztowkazSuszca
  • #PocztowkazKobióra
  • #PocztowkazPawłowic


#PocztowkazPszczyny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#PocztowkazPszczyny" podaj


Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.