pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2020
  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6571

Dmuchańce, piłkarzyki, dart i wiele innych atrakcji - zamów do domu!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w domu? Planujesz kolejne gry i zabawy, ale pomysły zaczynają się wyczerpywać? Skorzystaj z oferty firmy Dart-Pol i zafunduj swoim domownikom rozrywkę w postaci dmuchańców, piłkarzyków, dartów i wielu innych atrakcji.

Dmuchańce, piłkarzyki, dart i wielu innych atrakcji - zamów do domu!


Firma Dart-Pol działa w branży eventowej specjalizując się w organizacji pikników rodzinnych. W swojej ofercie posiada cały szereg dmuchańców, symulatorów, gier zręcznościowych - urządzeń rekreacyjnych zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Do tej pory sprzęt taki można było spotkać wyłącznie na zorganizowanych imprezach, dziś udostępniany jest osobom prywatnym do indywidualanego wykorzystania.

Dart-Pol proponuje wynajem urządzeń rozrywkowych - zjeżdżalni dmuchanych, zamków do skakania, placów zabaw, piłkarzyków, dartów oraz wielu innych atrakcji z dostawą do domu lub własnym odbiorem. W przypadku dostawy do domu sprzęt zostanie rozłożony przez obsługę, a po zakończeniu wynajmu zdemontowany i odebrany od wynajmującego. Dart-Pol zapewnia niezbędne oprzyrządowanie, które wymaga jedynie standardowego zasilania 230V, zatem sprzęt może być dostępny dla każdego.

Okres wynajmu urządzeń ustalany jest z wynajmującym, a cennik wynajmu został tak opracowany, by pozwolić indywidualnemu odbiorcy na cieszenie się rozrywką w swoim domu nieco dłużej niż jeden dzień.

Przedstawiamy cennik wynajmu urządzeń:
  • zjeżdżalnia dmuchana / plac zabaw / gąsienica - 369,00 zł/dzień
  • 
zamek do skakania - 307,50 zł/dzień

  • piłkarzyki / darty - 184,50 zł/dzień

  • cymbergaj / zbijak robaczki - 246,00 zł/dzień


+ koszty montażowe lub koszty wydania sprzętu.

Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu atrakcji znaleźć można na stronie internetowej: www.imprezy-atrakcje.pl lub kontaktując się telefonicznie: 605-264-638.