pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 8196

Kolejne środki dla szpitala, służb i instytucji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Płyn dezynfekcyjny, przyłbice oraz maseczki ochronne - to kolejne środki ochrony osobistej oraz do dezynfekcji, które dzięki wsparciu ludzi o wielkich sercach trafią do medyków, służb i instytucji z terenu powiatu pszczyńskiego.

Pamar Marcel Szczotka
Kolejne środki dla szpitala, służb i instytucji · fot. Powiat


250 litrów płynu dezynfekcyjnego oraz 110 przyłbic to środki przekazane pszczyńskiemu starostwu przez firmę Pamar Marcela Szczotki z Pszczyny, który dzięki pomocy Jacka Kubisa obdarował także m.in. izolatorium w Goczałkowicach oraz szpital zakaźny w Tychach.

500 sztuk maseczek ochronnych przekazała senator z Bielska-Białej, Agnieszka Gorgoń-Komor.

- Bardzo dziękuję, bo środki ochrony osobistej są obecnie na wagę złota. Przekazujemy je do pszczyńskiego szpitala, ale nie tylko. Na bieżąco jesteśmy w kontakcie ze służbami, domami pomocy społecznej oraz innymi instytucjami, które potrzebują tych środków, a mają problemy z ich zdobyciem. Ofiarowane rzeczy trafiają wszędzie tam, gdzie są najbardziej potrzebne - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński, dziękując wszystkim, którzy dołączają do grupy ludzi wielkich serc.

Maseczki przekazane przez p. senator
Kolejne środki dla szpitala, służb i instytucji · fot. Powiat

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj