pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020
  • 17 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 8542

Maseczki ochronne trafiają do mieszkańców gminy Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W piątek, 17 kwietnia rozpoczęła się dystrybucja maseczek ochronnych wśród mieszkańców Goczałkowic. Urząd Gminy zamówił 6,5 tys. takich maseczek.

Maseczki ochronne trafiają do mieszkańców gminy Goczałkowice · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Są to maseczki dwuwarstwowe, bawełniane, wielokrotnego użytku, uszyte na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój. Dziś rozpoczęła się ich dystrybucja. Kolejne partie będą dostarczane sukcesywnie w przyszłym tygodniu.

Zapakowane maseczki są roznoszone przez pracowników Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy umieszczają je m. in. w skrzynkach pocztowych, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców podaną w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

- Dla naszego zdrowia proszę o ich używanie w miejscach publicznych. Pamiętajmy, że od czwartku to nasz obowiązek - podkreśla Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj