pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020
  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5611

Mieszkańcy obdarowanego osiedla ruszają z akcją "Kwiaty dla sąsiada"

W niedzielny poranek, 5 kwietnia mieszkańcy osiedla Daszyńskiego przed swoimi posesjami znaleźli piękne kwiaty. Ten podarek to efekt spontanicznej akcji firmy Terraplant MK Płonka. Teraz obdarowani chcą się odwdzięczyć hurtowni i podzielić swoją radością z innymi mieszkańcami Pszczyny! Ruszyła akcja "Kwiaty dla sąsiada".

Hurtownia obdarowała mieszkańców kwiatami, by poprawić im nastrój
Hurtownia obdarowała mieszkańców kwiatami, by poprawić im nastrój · fot. Oskar Piecuch/www.facebook.com/osiedledaszynskiego


- Kilka dni temu na naszym osiedlu przeprowadzona została akcja, którą zapamiętamy na zawsze. Wszyscy znaleźliśmy przed domami kwiaty, którymi spontanicznie obdarowała nas hurtownia Terraplant MK Płonka. Nie tylko cieszymy się z pięknych roślin, ale też cała inicjatywa stała się dla nas impulsem do dalszych działań. Chcielibyśmy, aby mieszkańcy kolejnych osiedli również mogli poczuć to, co my w tamten piękny niedzielny poranek. Równocześnie chcemy pomóc hurtowni Terraplant, której właściciele wymyślili tę cudowną akcję - czytamy na facebookowym profilu Osiedla Daszyńskiego.

W związku z tym mieszkańcy postanowili ruszyć z akcją "Kwiaty dla sąsiada". Jak tłumaczą, w podziękowaniu i chęci przesyłania radości i uśmiechu dalej, planują obdarować kwiatami kolejne osiedle w Pszczynie. - Każdy z nas może zakupić kwiaty w hurtowni, a podobna akcja zostanie powtórzona w innym miejscu w gminie Pszczyna - zachęcają inicjatorzy akcji.

Zakupu kwiatów dla sąsiada można dokonywać, wpłacając dowolną kwotę na konto
Terraplant MK Płonka
78 8126 0007 0024 2149 3000 0010
z dopiskiem "Kwiaty dla sąsiada"

- Nie zdradzamy nazwy osiedla, które kwiaty otrzyma - taka decyzja zapadnie później. Chcemy też, aby dla nich to była podobna niespodzianka - informują organizatorzy i dodają, że kwiaty zostaną przez nich odebrane i dostarczone.

Mieszkańcy osiedla obdarowanego kwiatami ruszają z akcją "Kwiaty dla sąsiada"


Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.