pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 11744

Brak przypadku zakażenia w powiecie, 128 osób w kwarantannie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak również osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia. 128 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 19 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 12 kwietnia, z godz. 8.00)

Grafika 12.04
fot. Powiat


Osoby zakażone lub z podejrzeniem zakażenia z terenu województwa, które nie wymagają hospitalizacji, a nie mogą poddać się izolacji w miejscu zamieszkania, przebywają w izolatorium w goczałkowickim uzdrowisku.

- 11 kwietnia po południu tyski sanepid poinformował, że aktualnie żaden mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie przebywa w szpitalu z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Badania wykonane dotychczas u hospitalizowanych osób z naszego powiatu dały wyniki ujemne - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

plakat

ups, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj