pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • 11 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 16133

Wymazobus wyruszy na ulice m.in. powiatu pszczyńskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

10 kwietnia wyruszył "Wymazobus". Służby medyczne będą wykonywać wymazy do badań na obecność koronawirusa u osób objętych kwarantanną na terenie czterech powiatów nadzorowanych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Dzięki temu zostanie przyśpieszony czas oczekiwania na badanie.

- Dziękuję władzom samorządowym: Prezydentowi Miasta Tychy Staroście powiatu bieruńsko-lędzińskiego Staroście powiatu mikołowskiego Staroście powiatu pszczyńskiego za dobrą współpracę i zaangażowanie w walkę z COVID-19 - informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj