pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

WYŚLIJ POCZTÓWKĘ
  • 13 kwietnia 2020
  • 4 lipca 2020
  • wyświetleń: 15983

Pocztówka z Pszczyny - dołącz do zabawy na pless.pl i Instagramie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#PocztowkazPszczyny" podaj

Piękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Pszczyny! Na czym polega zabawa?

pocztowkazpszczyny,pszczyna,wiosna,maj2020,rzepak,spacer,lovepless,silesia,lovesilesia,fotodnia,ins
Trzy kolory: żółty, niebieski, zielony. Takie wiosną oglądamy najczęściej. W ramach naszego cyklu Pocztówka z Pszczyny prezentujemy zdjęcie wykonane przez Jacka Cisło · fot. @jacek_cislo_fotografia


Wrzucacie na Instagrama fotkę z Pszczyny i oznaczacie ją jako #PocztowkazPszczyny. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazPszczyny i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal pless.pl to jednak nie tylko gmina Pszczyna, ale i powiat. Bawimy się więc we wszystkich gminach powiatu, tj. w Goczałkowicach-Zdroju, Miedźnej, Suszcu, Kobiórze i Pawłowicach. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztowkazGoczałkowic
  • #PocztowkazMiedźnej
  • #PocztowkazSuszca
  • #PocztowkazKobióra
  • #PocztowkazPawłowic


#PocztowkazPszczyny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#PocztowkazPszczyny" podaj

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.