pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 8006

Pszczyńska Grupa Motocyklowa przekazała szpitalowi 500 przyłbic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W piątek, 10 kwietnia Pszczyńska Grupa Motocyklowa przekazała przyłbice Szpitalowi Powiatowemu w Pszczynie.

Pszczyńska Grupa Motocyklowa przekazała szpitalowi 500 przyłbic - 10.04.2020 · fot. www.facebook.com/pgmotocyklowa


- W kartonach, które widzicie, znajduje się 500 przyłbic. To dary dla pszczyńskiego szpitala, które my jako Pszczyńska Grupa Motocyklowa mogliśmy przekazać. Oczywiście było to możliwe dzięki wsparciu fantastycznych partnerów - informują członkowie Pszczyńskiej Grupy Motocyklowej. - Mimo że, nie będzie tegorocznego Motoserca, przyjaciele pozostają na dobre i na złe. Wielkie dzięki. Mogliśmy więc podzielić się tym, co potrzebne, co ustaliliśmy wcześniej z dyrekcją szpitala - dodają.

Przy okazji członkowie Pszczyńskiej Grupy Motocyklowej zachęcają, by pamiętać o głoszonych przez nich ideach. - Nie będzie koncertów i kwietniowej parady. Krew jednak jest potrzebna, o każdej porze roku i w każdych warunkach. Uczestnicy naszej imprezy pokazali całej Polsce, że są najlepsi. Możemy na Was liczyć? Do zobaczenia w punktach - piszą na swoim fanpage'u na Facebooku.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj