Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 7904

[WIDEO] Przedszkole nr 3 w Pszczynie dziękuje służbie zdrowia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Przedszkolaki z Przedszkola nr 3 w Pszczynie wykonały piękne serca, aby dodać pracownikom służby zdrowia otuchy i wyrazić swoją wdzięczność za ich codzienny trud w czasie epidemii koronawirusa. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z pracami dzieci.Jak mówią inicjatorki akcji, nauczycielki przedszkola: Agnieszka Widera, Martyna Szymura oraz Daria Czenczer, poświęcenie pracowników służby zdrowia towarzyszy nam każdego dnia od chwili narodzin. Wszyscy dobrze wiemy, że jest to ciężka i odpowiedzialna praca. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, diagności, farmaceuci, personel wspomagający - nie da się przejść obojętnie obok ich wysiłku na rzecz ratowania ludzkiego zdrowia i życia, szczególnie teraz, w dobie epidemii. To właśnie oni znaleźli się obecnie w niezwykle trudnym czasie. Jeszcze nigdy, tak jak dziś, nie byli narażani na utratę własnego zdrowia i najbliższych im osób na tak dużą skalę. Dzieci składają im wielkie podziękowania za to, jak ciężko pracują każdego dnia, stając się naszymi bohaterami.

Dlatego dzieci z "trójki" postanowiły przyłączyły się do akcji "Dziękujemy służbie zdrowia", by podziękować wszystkim tym, którzy niosą pomoc szczególnie teraz, w tym trudnym czasie.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl, źródło: Przedszkole nr 3

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.